/// Філоненко Ірина

Міський етап Всеукраїнського турніру юних хіміків

17-18 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13) відбудеться І етап Турніру юних хіміків. 17 жовтня – відбірковий тур, 18 жовтня – фінал. Початок о 15.00. 18 жовтня запрошуються всі бажаючі учителі хімії для перегліду фінального бою.

Лекторій для юних хіміків

17 жовтня 2018 року на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочне роботу лекторій для юних хіміків.

Докладніше

Вітаємо з Днем знань та новим навчальним роком!

Шановні колеги!

Вітаємо з Днем знань та новим навчальним роком!

Пропонуємо матеріали на допомогу учителю. Хімія 9-10 клас – на сторінці “Методичний кейс”, а також на сторінці “Методичні матеріали”, де розміщені матеріали й на 7-8 клас. На стоірнці “Природознавство” матеріали як для 5 класу, так і для учителів, що викладають інтегрований курс у 10 класі.

Серпневі заходи для учителів хімії

28 серпня 2018 року в рамках ІІ Київського освітнього форуму для працівників загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва (вчителів-предметників) «Нова українська школа: разом до успіху», у ліцеї № 100 “Поділ” (вул. Покровська, 4)  відбулися круглий стіл “Хімічна освіта у Новій українській школі” та майстер-класи для учителів хімії. Пропонуємо матеріали заходів.

 

Турнір юних хіміків

Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, турніри мають проходити у два етапи. Для того, щоб у жовтні 2018 року провести міський етап турніру необхідно зібрати 6-9 команд. Пропонуємо до Вашої уваги завдання та правила проведення турніру. Із 15 завдань, запропонованих на  Всеукраїнський етап, 8 будуть “розігруватися” на міському етапі (виділені жовтим кольором). Заявку на участь у міському етапі турніру необхідно подати до 1 жовтня 2018 року на електронну адресу i.filonenko@kubg.edu.ua

Завдання турніру город

Правила_ВТЮХ_2017_оновлені

50 Міжнародна олімпіада з хімії

Вітаємо команду України, яка виборола на міжнародній олімпіаді одну золоту і три срібних медалі.

Докладніше

Сайт IChO

IChO facebook

Відбірково-тренувальні збори з хімії

З 25 січня  по 1 березня 2018 року у Ліцеї № 100 “Поділ” вібдулися відбірково-трнеувальні збори з хімії на IV етап олімпіади.

Cписки ВТЗ хімія

програма хімія

список літератури І

список літератури ІІ

результати ВТЗ 2018

 

Практичний тур ІІІ етапу олімпіади з хімії

18 та 19 січня 2018 року у Науково-навчальному хіміко-біологічному центрі КНУ ім. Тараса Шевченка за підтримки ТОВ «НВП «ЄНАМІН» та ТОВ «НВП «Укроргсинтез» відбувся практичний тур олімпіади з хімії. У ньому брали участь 41 учень.

2018 практика 8 кл завдання

2018 практика 9 кл завдання

2018 практика 10-11 кл завдання

Результати практичного туру 9-11 кл

Результати практичного туру 8 кл

Результати всіх турів хімія ІІІ етап 2018

Фотогалерея

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

13 січня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Увага! Змінено місце проведення апеляції! Апеляція результатів теоретичного туру відбудеться 17 січня о 16.00 в СЗШ № 81 (пр. Тичини, 22А) в аудиторії 29 (кабінет хімії).

Практичний тур олімпіади відбудеться 18 січня для учнів 8 та 9 класів, 19 січня – для учнів 10 та 11 класів. На практичний тур запрошуються учні, які за підсумками теоретичного туру посіли І та ІІ місця. Детальніше

2018_Завдання теоретичний тур хімія

2018_Розв’язки теоретичний тур хімія

результати ІІІ етап хімія після апеляції

списки ІІІ етап хімія практ тур

 

ІІІ етап Всеукраїнської оліміпади з хімії

Олімпіада з хімії переноситься до Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою пр. Тимошенка 13.Б. Початок олімпіади об 11.30.

Учасникам олімпіади при собі мати ручку, олівець, таблицю Менделєєва, таблицю розчинності, ряд активності металів (як на ЗНО), калькулятор (звичайний, без програмування), іншими пристроями користуватися на можна!