/// Головна

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

8 грудня 2018 року у місті Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Пропонуємо ознайомитися із завданнями олімпіади та їх розв’язками.

Завдання ІІ етап 2018 хімія

розв’язання ІІ етап 2018 хімія

Семінар-практикум для учителів хімії

28 листопада 2018 року о 15.30 у ліцеї № 100 “Поділ” відбудеться семнар-практикум “Раціональні способи розв’язування ускладнених задач з хімії”. Запрошуються методисти РНМЦ та учителі хімії. Після семінару відбудеться інструктивно-методична нарада методистів РНМЦ.

Майстер-клас для учителів хімії

1 листопада було проведено першу частину майстер-класу учителя хімії СШ № 194 “Перспектива”, переможця конкурсу “Учитель року” Литвин Ірини Іванівни “Використання інформаційних технологій у навчанні хімії”. Друга частина відбудеться 12 грудня 2018 року о 14.30. Запрошуються учасники  першої частини майстер-класу.

Майстер-клас для учителів хімії

12 та 19 листопада  2018 року в  СШ № 301 імені Ярослава Мудрого (пр. Володимира Маяковського, 93В) відбувся  дводенний майстер-клас учителя хімії, наукового співробітника відділу хімічної, біологічної та фізичної освіти Інституту педагогіки АПН України Олександра Сегійовича Нетрібійчука  “Хмарні сервіси як засіб компетентнісного навчання хімії”. Матеріали майстер-класу розміщені на блозі Нетрібійчука О.С.

 

Міський етап Всеукраїнського турніру юних хіміків

17-18 жовтня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва вперше відбувся І(міський) етап Всеукраїнського турніру юних хіміків.

У ньому брали участь 4 команди:

Команда ліцею «Голосіївський» № 241 Голосіївського району

Збірна команда Авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського Національного авіакосмічного університету та ліцею № 142 Солом’янського району

Команда Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району

Команда Політехнічного ліцею Національного технічного університету «КПІ» Солом’янського району

Головою журі на І(міському) етапі Всеукраїнського турніру юних хіміків у місті Києві був Бєда Олександр Андрійович, науковий співробітник Київського національного університету імені Т. Шевченка, заступник голови журі фінального етапу.

Зокрема він зазначив: «Це нарешті сталося. Перший офіційний Київський турнір юних хіміків відбувся! Нехай команд було мало, нехай грали за трохи спрощеними правилами – головне почати. Сподіваюся, що Другий, Третій та наступні Київські турніри пройдуть краще, і – головне – без пропущених років.»

 

Дякуємо:

– командам, які знайшли в собі сили та бажання підготуватися, прийти, вийти проти опонента перед купою глядачів і битися;

– керівникам команд, які змогли замотивувати учнів, у свій вільний час підготували з дітьми презентації та виступи, підтримали їх як у відбірковому так й у фінальному турах;

– членам журі, які в свої робочі (!) дні знайшли час прийти та поспілкуватися з майбутнім нашої країни;

– керівникам членів журі, які відпустили їх з роботи;

– та усім небайдужим до турнірного руху.

 

За рішенням журі І місце у турнірі посіла команда ліцею «Голосіївський» № 241 Голосіївського району, ІІ місце – збірна команда Авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського Національного авіакосмічного університету та ліцею № 142 Солом’янського району, ІІІ – місце команда Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району

Не обійшлося без сюрпризів. Абсолютним переможцем в особистій першості став учень команди Політехнічного ліцею Національного технічного університету «КПІ», яка не пройшла до фіналу Наход Олексій. Він за один день набрав більший особистий рейтинг, ніж учасники інших команд за два дні.

Результати турніру

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2047559588637761&set=pcb.2047568748636845&type=3&theater

 

Лекторій для юних хіміків

17 жовтня 2018 року на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочне роботу лекторій для юних хіміків.

Докладніше

Вітаємо з Днем знань та новим навчальним роком!

Шановні колеги!

Вітаємо з Днем знань та новим навчальним роком!

Пропонуємо матеріали на допомогу учителю. Хімія 9-10 клас – на сторінці “Методичний кейс”, а також на сторінці “Методичні матеріали”, де розміщені матеріали й на 7-8 клас. На стоірнці “Природознавство” матеріали як для 5 класу, так і для учителів, що викладають інтегрований курс у 10 класі.

Серпневі заходи для учителів хімії

28 серпня 2018 року в рамках ІІ Київського освітнього форуму для працівників загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва (вчителів-предметників) «Нова українська школа: разом до успіху», у ліцеї № 100 “Поділ” (вул. Покровська, 4)  відбулися круглий стіл “Хімічна освіта у Новій українській школі” та майстер-класи для учителів хімії. Пропонуємо матеріали заходів.

 

Турнір юних хіміків

Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, турніри мають проходити у два етапи. Для того, щоб у жовтні 2018 року провести міський етап турніру необхідно зібрати 6-9 команд. Пропонуємо до Вашої уваги завдання та правила проведення турніру. Із 15 завдань, запропонованих на  Всеукраїнський етап, 8 будуть “розігруватися” на міському етапі (виділені жовтим кольором). Заявку на участь у міському етапі турніру необхідно подати до 1 жовтня 2018 року на електронну адресу i.filonenko@kubg.edu.ua

Завдання турніру город

Правила_ВТЮХ_2017_оновлені

50 Міжнародна олімпіада з хімії

Вітаємо команду України, яка виборола на міжнародній олімпіаді одну золоту і три срібних медалі.

Докладніше

Сайт IChO

IChO facebook