/// 10.04.2020

Методична скарбничка

Шановні колеги! На сайті з’явилася нова сторінка. Якщо Ви маєте чим поділитися з колегами, маєте матеріали розміщені у відкритому просторі, надсилайте інформацію на мою електронну пошту i.filonenko@kubg.edu.ua. Дякую. Бажаю здоров’я та успіхів.

Дистанційні курси

Шановні колеги!

Із 12 березня 2020 року у місті Києві запроваджено план протиепідемічних заходів та обмежень. Всі очні заняття з 12 березня скасовані.
У зв’язку з цим, навчання педагогів за всіма Програмами підвищення кваліфікації буде здійснюватися винятково за дистанційною формою навчання. Для накопичувальної Програми підвищення кваліфікації педагогу достатньо опрацювати 2 дистанційних модуля на вибір. Для цього достатньо зайти за посиланням. Перевірка виконання завдань до модулів здійснюється викладачами-тьюторами Інституту післядипломної педагогічної освіти. Сертифікати Ви отримуєте в електронному вигляді. Бажаю успіхів.

 

Дистанційне навчання

Шановні колеги!

Для організації дистанційного навчання пропоную користуватися методичними матеріалами. Вони розміщені за класами. Зверніть увагу на папки “відео”, вони поповнюються.

Також звертаю Вашу увагу на проект ТРК Київ “Відкритий урок 2020”. Відео можна знайти за посиланням. Зокрема там є уроки хімії та біології для 11 класу.

Бажаю здоров’я та успіхів!