Cемінар-практикум для вчителів хімії, які готують учнів до ІІІ етапу олміпади

17296207315 листопада 2015 року на хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка було проведено семінар-практикум для вчителів хімії, які готують учнів до олімпіади.
У семінарі взяв участь молодший науковий співробітник кафедри фізичної хімії КНУ імені Тараса Шівченка, член журі ІІІ та IV етапів олімпіади Біда Олександр Андрійович.

Розв’язування задач із загальної хімії останнім часом стало проблемою для учасників олімпіади. більшість тем, а саме “Кінетика хімічних реакцій”, “Термодинаміка”, “Розрахунки пов’язані з розчинами”, “Спектральний аналіз”, відсутні у шкільному курсі хімії. Проте вони є у програмі підготовки до олімпіади, рекомендованої МОНУ. На семінарі учителі розглянули основні типи задач та підходи до їх розв’язання, поділилися досвідом навчання учнів основним прийомам розв’язування задач.

Наступний семінар відбудеться 21 січня 2016 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка (пр. П. Тичини, 17) о 15.30.