/// Ірина Філоненко

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

Шановні колеги!

З 7 грудня стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Олмпіада з хімії відбудеться в онлайн режимі 22 грудня 2021 року. 15.00 – 7 та 11 класи, 16.00 – 8 класи, 17.00 – 9 та 10 класи.

Після проведення шкільної олімпіади оргкомітет І етапу має зареєструвати учнів на платформі EDDY за два тижні до проведення олімпіади. Деталі в “Умови проведення І, ІІ, ІІІ етапів” на сайті ІПО Київського унверситету імені Бориса Грінченка.

Сподіваюся, що Ви виховуєте в учнях повагу до принципу академічної доброчесності та є прикладом для своїх учнів.

Голова оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Філоненко Ірина Олександрівна

Конкурс “Вчителі хімії, Єнамін”

Шановні колеги! Умови конкурсу частково змінено. Оновлені умови за посиланням.

Конкурс “Вчителі хімії, Єнамін”

Шановні колеги!

Компанія “Єнамін” оголошує конкурс “Вчителі хімії”. Мета конкурсу визначити та підтримати 20 найкращих вчителів хімії України. Долучайтеся до конкурсу, заповнюйте анкету. Подробиці за посиланням.

Інтернет-олімпіада з хімії

Шановні колеги, учні!

З 29 вересня розпочинається І етап Всеукраїнської інтернет-олімпіади з хімії. Більше інформації за посиланням.

Семінар для учителів хімії

Шановні колеги! На жаль в умовах пандемії ми майже два роки не зустрічалися на очних заходах. Пропоную до Вашої уваги очний семінар “Навчання основам загальної хімії в 11 класі”. Захід відбудеться 22 вересня 2021 року о 15.30 у приміщенні Національного транспортного унверситету (вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 1).

При зміні кольору карантиннолї зони, заходи будуть проводитися в онлайн режимі. Слідкуйте за оголошеннями.

Сертифікат видається після відвідування трьох заходів.

 

Вебінар для вчителів хімії

27 серпня 2021 року з 12.00 до 12.45 у рамках Київського освітнього он-лайн форуму «Нова українська школа – новий простір освіти», що проводитися Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться вебінар “Хімія  в НУШ: реалії та перспективи”.

Приєднатись та взяти участь можуть усі бажаючі за посиланням

https://zoom.us/j/95901500040

Переглянути трансляції з усіх предметів можна на каналі ІПО

Трансляція вебінару для вчителів хімії

Матеріали вебінару Ви можете знайти у методичному кейсі.

 

Оновлені підручники

Шановні колеги!

Незабаром до шкіл мають надійти підручники для 8 класу, які були доопрацьовані у відповідності до останньої редакції програми 2017 року. Пропонуємо Вашій увазі вебінар Ярошенко О.Г., доктора пед. наук, професора, дійсного члена Національної академіїї педагогічних наук України.

Спецпроект ТРК Київ “Відкритий урок”

Шановні колеги!

Методисти ІПО Київського університету імені Бориса Грінченка разом із кращими вчителями міста Києва завершили роботу над проектом. Всі уроки проекту можна знайти за посиланнями

“Відкритий урок 2020”

“Відкритий урок 2021”

Посилання на уроки хімії у рубриці “Методична скарбничка”

І онлайн ТЮХ завершився

31 січня 2021 року завершився І онлайн Турнір юрих хіміків.

Він відбувався протягом трьох тижнів. Учасники провели по 4 чвертьфінальних бої, чотири команди вийшли у фінал. За результатами фінального бою І місце посіла коаманда Харківського фізико-математичного ліцею № 27. Більше інформації на сторінці турніру у Facebook.

ІІ онлайн олімпіада з хімії

Шановні учні та учителі!

З 5 по 12  лютого буде проведено І тур ІІ онлайн Всеукраїнської олімпіади з хімії  31 січня о 22.00 завершується реєстрація на онлайн олімпіаду з хімії. Докладніше на сторінці олімпіади у Facebook