Міський етап турніру юних хіміків

18 жовтня 2019 року у приміщенні Національного транспортного університету відбувся міський етап Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. У фіналі турніру брали участь команди ліцею № 142 Солом’янського району (керівник Каплан Лариса Антонівна, учитель хімії), Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка (керівник Бодюл Наталія Сергіївна, учитель хімії), Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району (керівник Махоткіна Наталія Саніславівна, учитель хімії, тренер Авраменко Микола, студент КНУ імені Т. Шевченка).

У роботі журі брали участь викладачі та студенти  Національного університету біоресурсів та природокористування, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співробітники хімічних підприємств: ТОВ «Науково-сервісна фірма «ОТАВА», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укроргсинтез».

За рішенням журі у командному заліку І місце посіла команда ліцею № 142, ІІ  місце – команда ліцею № 145, ІІІ місце – команда УФМЛ.

В особистому заліку перемогли:

Литовка Максим, учень 9 класу УФМЛ
Тельович Ольга, учениця 10 класу ліцею № 142

Сахно Олександр, учень 9 класу КПНЛ № 145
Коба Павло, учень 11 класу ліцею № 142

Ляпунова Анастасія, учениця 9 класу УФМЛ
Андрущенко Валерія, учениця 9 класу КПНЛ № 145

Дякуємо керівникам команд, учням, членам журі, кафедрі екології Національного транспортного університету.